Torrent Siteleri 2020

tarafından
230
Torrent Siteleri 2020

En iyi Torrent siteleri 2020 Torrent oyun film indirme 2020 sitelerini sizler için derledik Oyun nickleri sadece değil genel konulara açık olduğu için bir çok bilgilendirme sitemiz üzerinden yapılmaktadır.

Torrent siteleri bu son yılların en hızlı aktif torrent siteleri sizler için hazırlanmıştır. Bu paylaşılan siteler üzerinden indirebileceğiniz herhangi bir içeriğin telif hakkını ihlal etmeyen içerikler olduğunu sizlere bildirmek isterim.

P2P olarak bilinen dosya paylaşımı üzerinden inen torrent siteleri bilgisayar ve uygulamalar üzerinden baya popülerdir. Torrent yasa dışı kullanılmadığı sürece P2P dosya paylaşımı olarak tamamen yasaldır.

En iyi torrent siteleri 2020 – Torrent Oyun Film paylaşımı

1-  Zamunda.NET

Kickasstorrents‘ın kapatılmasından sonra özellikle Türkiye’deki kullanıcıların ilk tercihi Zamunda.NET olacaktır. Bulgaristan merkezli bir Torrent sitesi olan Zamunda, aslında dünya genelindeki sıralamada üst sıralarda olmasa da, ülkemizde en çok kullanılan web sitelerinin başında geliyor. Birçok kullanıcıya göre Zamunda en iyi film indirme sitesi olarak da görülüyor.

http://zamunda.net/browse.php

2- The Pirate Bay

Torrent deyince şüphesiz akla gelen ilk isim The Pirate Bay olur.

2003’te kurulan ve yasal sorunlar yüzünden defalarca kapatılan; kurucularının bu uğurda hapis bile yatmak zorunda kaldığı web sitesi zor da olsa yoluna 2018 yılında da en popüler torrent sitelerinden biri olarak devam ediyor.

3 – Torrentz2

Yıllarca yayın hayatına devam eden ancak daha sonra kapanan Torrentz.eu web sitesinin devamı. Bir arama motoru olarak çalışan Torrentz2‘de farklı torrent web sitelerinden arama sonuçlarına ulaşabiliyorsunuz. Torrentz.eu yerine gelen Torrentz2 zor durumlar yaşayan web siteleri arasında yer alıyor.

4 – NYAA.SI

Nyaa.si popüler anime torrent sitesi Nyaa’nın devamı niteliğinde bir site. 2017 yılında kapatılan sitenin yerine geçen bu IP, özellikle anime arşivi oluşturmak isteyenler için büyük bir kaynak sağlıyor.

5 – YTS.AG

Görsel tabanlı arayüzü ile dikkatleri çeken YTS.AG, özellikle film indirmek ve izlemek isteyenlerin bir numaralı tercihi olmuş durumda. Son çıkan filmleri burada kolayca bulabiliyorsunuz.